Sa oled siin

Keskkonnaamet kutsub kukemarjanõmme taastamise talgutele

Talgud Rammu saarel. Foto: Kristo Pärn

Talgud toimuvad 20.–22. augustil 2021 Rammu saarel ja grupi suurus on 13 inimest. Talgutööde käigus eemaldame nõmmekoosluselt noored männid, et haruldane taimestik saaks alal kasvada.


Talgulised kogunevad reedel, 20. augusti hommikupoolikul Kaberneeme sadamas. Transpordi Kaberneeme sadamast Rammule ja tagasi korraldab Keskkonnaamet. Talgulised ööbivad saarel asuvas suvilas või soovi korral oma telgis kohaliku maaomaniku suvila õuel. Toitlustamine toimub kolm korda päevas, söök valmistatakse toimkondades kohalikus väliköögis.

Kaasa palume võtta tööks sobilikud riided ja jalanõud, telgi, magamiskoti, madratsi, hügieeni- ja saunatarbed.

Talgutel osalemine on tasuta, vajalik on registreerumine. Osalemissooviga kirjuta aadressile kristo.parn@keskkonnaamet.ee, registreerimise kinnitus saadetakse peatselt meili teel. Umbes nädal enne talguid võtab üksikasjade täpsustamiseks registreerunutega ühendust talgujuht Kristo Pärn. Registreerumine lõpeb 10. augustil või grupi täitumisel.

Talgutöid teeme LIFE projekti CoastNet käigus. Loe projekti kohta lähemalt siit.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.