Kontaktid

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Keskkonnaamet

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Olav Avarsalu peadirektori kohusetäitja 449 9110 olav.avarsalu@keskkonnaamet.ee
Erik Kosenkranius peadirektori asetäitja 502 9524 erik.kosenkranius@keskkonnaamet.ee Eesti
Leelo Kukk peadirektori asetäitja 680 7437 55597705 leelo.kukk@keskkonnaamet.ee Eesti
Antero Männik sisekontrolli nõunik 696 2222 antero.mannik@keskkonnaamet.ee
Mare Mark sisekontrolli juht 5556 6896 mare.mark@keskkonnaamet.ee

Haldusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kairi Rikko juhataja 5696 7147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Ulvi Alekõrs juhtivspetsialist 449 9113 ulvi.alekors@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov IKT peaspetsialist 512 4731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Toomas Võime peaspetsialist 511 9889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 523 9584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler peaspetsialist 5326 4864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 5699 9699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Alvar Vool peaspetsialist 5910 2390 alvar.vool@keskkonnaamet.ee
Julia Pugatšova peaspetsialist 696 2211 julia.pugatsova@keskkonnaamet.ee
Martti Kirotaja spetsialist 53540929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 329 5537 5330 1620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Peterson referent 5629 6437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Smõtškov referent 507 1086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Tiina Normak referent 332 4401 53026273 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Anneli Pennert referent 5695 9178 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Epp Toss referent 5301 7916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Erika Holter-Padjus referent 447 7388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Helen Tombach juhiabi 696 2276 5194 7782 helen.tombach@keskkonnaamet.ee
Hinge Vaiksoo referent-arhivaar 5786 2335 hinge.vaiksoo@keskkonnaamet.ee
Sirlika Kampus referent 510 6211 sirlika.kampus@keskkonnaamet.ee

Keskkonnahariduse ja kommunikatsiooni osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kristina Kurm juhataja 5331 5313 kristina.kurm@keskkonnaamet.ee Eesti
Liivi Reinhold avalike suhete peaspetsialist 53487657 53487657 liivi.reinhold@keskkonnaamet.ee
Andri Küüts avalike suhete nõunik 5745 0332 andri.kuuts@keskkonnaamet.ee Eesti
Veronika Plotnikova avalike suhete spetsialist 5664 6031 veronika.plotnikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristiina Laipalu avalike suhete spetsialist 5245877 5245877 kristiina.laipalu@keskkonnaamet.ee
Maiki Lipand-Vaikla sisekommunikatsiooni peaspetsialist 5860 8579 maiki.lipand-vaikla@keskkonnaamet.ee Eesti
Mari Kala keskkonnateadlikkuse peaspetsialist 799 0914 53047565 mari.kala@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Margit Turb keskkonnateadlikkuse spetsialist 518 6747 margit.turb@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Helen Kivisild keskkonnateadlikkuse spetsialist 525 1552 helen.kivisild@keskkonnaamet.ee Võrumaa

Keskkonnahariduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Piret Eensoo juhataja 5306 5044 piret.eensoo@keskkonnaamet.ee Eesti
Krista Kingumets peaspetsialist 5562 4391 Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Piret Valge peaspetsialist 527 3340 piret.valge@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Anne-Ly Feršel spetsialist 335 0200 5332 8287 anne-ly.fersel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Ave Huugen spetsialist 58871533 58871533 ave.huugen@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Läänemaa
Reet Kristian spetsialist 5590 0650 reet.kristian@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Elo Raspel spetsialist 53419205 elo.raspel@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Maarika Männil spetsialist 5328 5846 maarika.mannil@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Enri Uusna spetsialist 5304 7344 enri.uusna@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Kalle Kõllamaa spetsialist 504 7219 kalle.kollamaa@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mahe Metsalu spetsialist 5304 7882 mahe.metsalu@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Mariia Smelska spetsialist 53539724 mariia.smelska@keskkonnaamet.ee IISAK

Klienditeenindus- ja personaliosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kristi Pukk juhataja 501 6097 kristi.pukk@keskkonnaamet.ee
Kaive Päeva peaspetsialist 5689 3202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn
Urve Pruulman peaspetsialist 5699 7893 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Klein peaspetsialist 5693 0801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn
Jaanika Reitel peaspetsialist 5693 4626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti
Kairi Niin peaspetsialist 449 9112 kairi.niin@keskkonnaamet.ee
Merje Männik peaspetsialist 696 2221 merje.mannik@keskkonnaamet.ee

Klienditeenindusbüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Meelika Tamberg juhataja 5698 7171 meelika.tamberg@keskkonnaamet.ee
Merle Arupõld klienditeeninduse peaspetsialist 5683 3872 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 5342 9429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 5690 6269 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Olesja Aarik klienditeeninduse vanemspetsialist 5385 8762 olesja.aarik@keskkonnaamet.ee

Strateegia- ja analüüsiosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Aivar Viinapuu juhataja 696 2265 aivar.viinapuu@keskkonnaamet.ee
Siiri Kaiste finantsjuht 504 9233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 515 6107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee
Heli Ojasaar peaspetsialist 5697 5116 heli.ojasaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triinu Heinvars peaspetsialist 696 2235 triinu.heinvars@keskkonnaamet.ee
Merle Lepik vanemspetsialist 5309 6404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Gaida Aasaru vanemspetsialist 696 2207 gaida.aasaru@keskkonnaamet.ee
Liivika Pärg vanemspetsialist 5699 0838 liivika.parg@keskkonnaamet.ee
Marve Randlepp peaanalüütik 696 2217 marve.randlepp@keskkonnaamet.ee
Heli Oksvort kvaliteedispetsialist 58604650 58604650 heli.oksvort@keskkonnaamet.ee
Kaisa Mihklepp analüütik 53556097 53556097 kaisa.mihklepp@keskkonnaamet.ee

Lääne-Virumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Hillar Mängel vaneminspektor 325 8416 hillar.mangel@keskkonnaamet.ee
Kristi Kurve juhtivinspektor 681 4940 kristi.kurve@keskkonnaamet.ee
Kristi Traus inspektor 681 4942 kristi.traus@keskkonnaamet.ee
Lauri Luts vaneminspektor 325 8419 lauri.luts@keskkonnaamet.ee
Lea Aren juhtivinspektor 325 8414 lea.aren@keskkonnaamet.ee
Liisi Tampere inspektor 6644903 58577839 liisi.tampere@keskkonnaamet.ee
Marit Vihlver juhtivinspektor 325 8415 marit.vihlver@keskkonnaamet.ee
Timo Türbsal juhtivinspektor 325 8419 timo.turbsal@keskkonnaamet.ee

Harjumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Tarmo Tehva juhataja 602 5270 tarmo.tehva@keskkonnaamet.ee
Kristi Melk juhataja asetäitja 633 2124 kristi.melk@keskkonnaamet.ee
Aivar Kruup juhtivinspektor 664 4926 aivar.kruup@keskkonnaamet.ee
Ave Kaskla juhtivinspektor 664 4906 ave.kaskla@keskkonnaamet.ee
Carl-Felix Telk inspektor 696 2256 carl-felix.telk@keskkonnaamet.ee
Daniel Lahtvee inspektor 664 4909 daniel.lahtvee@keskkonnaamet.ee
Diana Elisa Tammiste inspektor 614 0067 Diana.Tammiste@keskkonnaamet.ee
Egert Tolk juhtivinspektor 664 4928 egert.tolk@keskkonnaamet.ee
Inge Tammeväli vaneminspektor 664 4918 inge.tammevali@keskkonnaamet.ee
Kätlin Roose inspektor 664 4905 katlin.roose@keskkonnaamet.ee
Ketlin Bergmann inspektor 489 4452 ketlin.bergmann@keskkonnaamet.ee
Märt Koppel vaneminspektor 664 4913 mart.koppel@keskkonnaamet.ee
Martina Kommel inspektor 54615598 54615598 martina.kommel@keskkonnaamet.ee
Merili Ring juhtivinspektor 606 4253 merili.ring@keskkonnaamet.ee
Merlyn Paltsmar inspektor 602 5271 merlyn.paltsmar@keskkonnaamet.ee
Ott Aid juhtivinspektor 664 4927 ott.aid@keskkonnaamet.ee
Raido Luhaväli inspektor 664 4929 raido.luhavali@keskkonnaamet.ee
Raimond Kislar vaneminspektor 614 0062 raimond.kislar@keskkonnaamet.ee
Silver Koemets inspektor 681 4950 silver.koemets@keskkonnaamet.ee
Sirje Metsmaker juhtivinspektor 664 4925 sirje.metsmaker@keskkonnaamet.ee
Timo Liiv vaneminspektor 664 4921 Timo.Liiv@keskkonnaamet.ee
Ulrika Tambur inspektor 664 4919 ulrika.tambur@keskkonnaamet.ee

Hiiumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Marek Põld juhataja 463 1390 marek.pold@keskkonnaamet.ee
Jane Sinijärv juhtivinspektor 463 1390 jane.sinijarv@keskkonnaamet.ee
Johan Kähi juhtivinspektor 463 1390 johan.kahi@keskkonnaamet.ee
Silver Nigu juhtivinspektor 463 1390 silver.nigu@keskkonnaamet.ee
Viljar Varblane juhtivinspektor 463 1390 viljar.varblane@keskkonnaamet.ee

Ida-Virumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Käthlyn Lizdenis juhataja 339 5662 kathlyn.lizdenis@keskkonnaamet.ee
Diana Marhel vaneminspektor 339 5673 diana.marhel@keskkonnaamet.ee
Ilmar Mägi juhtivinspektor 339 5672 ilmar.magi@keskkonnaamet.ee
Jaana Leis inspektor 624 8031 jaana.leis@keskkonnaamet.ee
Janek Kuuse juhtivinspektor 339 5665 janek.kuuse@keskkonnaamet.ee
Kaidi Sootalu inspektor 646 0661 Kaidi.Sootalu@keskkonnaamet.ee
Kristian Taro vaneminspektor 673 0344 kristian.taro@keskkonnaamet.ee
Saima Jürmann juhtivinspektor 339 5670 saima.jurmann@keskkonnaamet.ee
Siim Viiksaar inspektor 339 5664 siim.viiksaar@keskkonnaamet.ee
Tanel Rääk inspektor 332 2814 tanel.raak@keskkonnaamet.ee
Tarmo Rajasaar vaneminspektor 638 4189 tarmo.rajasaar@keskkonnaamet.ee

Järvamaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Janely Berg juhataja 681 4921 janely.berg@keskkonnaamet.ee
Eva Kaukver juhtivinspektor 681 4922 eva.kaukver@keskkonnaamet.ee
Andrus Hallasoo vaneminspektor 681 4923 andrus.hallasoo@keskkonnaamet.ee
Marina Lill vaneminspektor 681 4924 marina.lill@keskkonnaamet.ee
Martin Tomingas vaneminspektor 681 4925 martin.tomingas@keskkonnaamet.ee

Jõgevamaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Dora Kukk juhataja 776 0258 dora.kukk@keskkonnaamet.ee
Harles Tiitsmaa inspektor 5627 5281 harles.tiitsmaa@keskkonnaamet.ee
Helen Juhkam vaneminspektor 681 4948 helen.juhkam@keskkonnaamet.ee
Ivar Veider juhtivinspektor ivar.veider@keskkonnaamet.ee
Kaisa Putk vaneminspektor 6814948 kaisa.putk@keskkonnaamet.ee
Peeter Jazõkov inspektor peeter.jazokov@keskkonnaamet.ee
Raimo Selgis vaneminspektor 776 2015 raimo.selgis@keskkonnaamet.ee
Raivo Ojakivi vaneminspektor raivo.ojakivi@keskkonnaamet.ee
Siim Štšjogolev inspektor 681 4949 siim.stsjogolev@keskkonnaamet.ee
Silver Vahi vaneminspektor 681 4949 silver.vahi@keskkonnaamet.ee
Steven Veelak juhtivinspektor 776 2015 steven.veelak@keskkonnaamet.ee

Läänemaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Jaanus Müür juhataja 681 4933 5699 3500 jaanus.muur@keskkonnaamet.ee
Evelyn Samarajev vaneminspektor 681 4935 evelyn.samarajev@keskkonnaamet.ee
Kadri Pärimets vaneminspektor 681 4937 kadri.parimets@keskkonnaamet.ee
Liina Simpson juhtivinspektor 681 4936 liina.simpson@keskkonnaamet.ee
Marek Laht juhtivinspektor 681 4938 marek.laht@keskkonnaamet.ee
Sandra Tšarnetski vaneminspektor 681 4934 sandra.tsarnetski@keskkonnaamet.ee
Tairi Tappo inspektor tairi.tappo@keskkonnaamet.ee Lääne-, Hiiumaa

Pärnumaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Toomas Õmblus juhataja 449 9102 toomas.omblus@keskkonnaamet.ee
Aivo Akkus inspektor 449 9115 aivo.akkus@keskkonnaamet.ee
Andres Kutsar juhtivinspektor 447 7373 andres.kutsar@keskkonnaamet.ee
Anna-Maria Luik vaneminspektor 447 7370 anna-maria.luik@keskkonnaamet.ee
Heino Afanasjev vaneminspektor 449 9105 heino.afanasjev@keskkonnaamet.ee
Jaanus Põldma juhtivinspektor 449 9109 jaanus.poldma@keskkonnaamet.ee
Janno Kekkonen vaneminspektor 449 9107 janno.kekkonen@keskkonnaamet.ee
Kätlin Ild inspektor 618 0708 katlin.ild@keskkonnaamet.ee
Lilli Lakkur inspektor 449 9114 lilli.lakkur@keskkonnaamet.ee
Raino Rosin inspektor 447 4196 raino.rosin@keskkonnaamet.ee
Rave Vahemets juhtivinspektor 449 9116 rave.vahemets@keskkonnaamet.ee
Romes Saard inspektor 449 9104 romes.saard@keskkonnaamet.ee
Sandra Kuusk inspektor 447 0083 sandra.kuusk@keskkonnaamet.ee

Põlvamaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Toomas Rebane juhataja 799 4788 toomas.rebane@keskkonnaamet.ee
Heikki Hioväin juhtivinspektor 799 4785 heikki.hiovain@keskkonnaamet.ee
Jan Jõema juhtivinspektor 681 4952 Jan.Joema@keskkonnaamet.ee
Janar Alamäe juhtivinspektor 681 4952 janar.alamae@keskkonnaamet.ee
Liivi Inno juhtivinspektor 799 4946 liivi.inno@keskkonnaamet.ee
Marianne Kümnik inspektor 53044678 53044678 Marianne.Kumnik@keskkonnaamet.ee
Mati Kanarik vaneminspektor 681 4950 mati.kanarik@keskkonnaamet.ee
Romet Palmik juhtivinspektor 681 4952 romet.palmik@keskkonnaamet.ee
Sigrid Kasuk-Palmik juhtivinspektor 681 4951 sigrid.kasuk-palmik@keskkonnaamet.ee

Raplamaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Marek Saar juhataja 681 4910 marek.saar@keskkonnaamet.ee
Priit Langi vaneminspektor 489 4280 priit.langi@keskkonnaamet.ee
Hanna Siirmann inspektor 5301 8953 hanna.siirmann@keskkonnaamet.ee
Merilin Palts inspektor 57824130 57824130 merilin.palts@keskkonnaamet.ee

Saaremaa büroo (järelevalve)

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Jaak Haamer juhataja 452 7740 jaak.haamer@keskkonnaamet.ee
Aina Vaher juhtivinspektor 452 7733 aina.vaher@keskkonnaamet.ee
Anneli Vahter juhtivinspektor 452 7732 anneli.vahter@keskkonnaamet.ee
Hendrik Lõbus vaneminspektor