Looduskaitseliste tööde korraldamine

Keskkonnaamet ootab pakkumusi looduskaitseliste tööde teostamiseks kuni 22. juuni 2021.

Tellitavate tööde nimekiri on leitav siit (65.41 KB, XLSX) (exceli tabel) vahelehelt "üldnimekiri". Töö järel toodud järjekorranumber tähistab, mis numbriga täpsemaid töid see sisaldab. Täpsemad tööd on kirjeldatud sama tabeli teisel vahelehel "tööde kirjeldused" ja kaardil.

Tööde asukohad on nähtavad kaardirakenduses (otseviide). Kaardirakenduse kasutusõpetus asub selle lehe lõpus.

Looduskaitseliste tööde raames tellib Keskkonnaamet:

  • üksikobjektide hooldust
  • parkide hooldust
  • liigikaitselisi töid
  • maastikuhooldust ja vaadete avamist
  • poollooduslike koosluse freesimist
  • loomavedusid laidude/väikesaarte hooldamiseks (pool-looduslike kooslustega seotud looduskaitseliste tööde asukohad on nähtavad Maa-ameti kaardirakenduses (otseviide). Nende teostamiseks pakkumusi hetkel vastu ei võeta)

Looduskaitseliste tööde korraldamine toimub vastavalt korrale (1.22 MB, PDF) ja põhimõtetele (459.66 KB, PDF).

Pakkujale vajalik vorm:

Looduskaitseliste tööde läbiviimiseks tuleb Keskkonnaametile esitada hinnapakkumus, mis peab sisaldama kõiki töö täitmisega seotud kulusid. Kui töö maksumus on kõrgem kui viis tuhat eurot, peab juurde lisama ka töö maksumuse kalkulatsiooni kuluartiklite kaupa (näiteks palgakulu, töövahendite maksumus jne). Pakkumuses tuua selgelt välja töö nimi, millele pakkumus tehakse.

Pakkumus tuleb saata tähtaegselt aadressile info@keskkonnaamet.ee.

Keskkonnaameti peadirektori poolt moodustatud komisjon vaatab esitatud pakkumused läbi 3 nädala jooksul pakkumuste esitamise tähtpäeva lõppemisest arvates ning teeb ettepanekud tööde tellimiseks või mitte tellimiseks.

Lambad meretranspordil. Foto: Heikki Luhamaa

 

Kaardirakenduse kasutamise juhend:

Kaardirakenduse vaatamiseks sisse logida pole vaja.

Kaardiakna ülemises vasakus servas asuvast "+" ja "-" märgist saab kaarti suurendada ja vähendada. Lehe vasakul ääres vajutades "Sisu" ilmub "LHT_2021_1", mille all väiksele tabeli ikoonile klõpsates ilmub kaardi alla tööde nimekiri koos lisainfoga. Soovitame paralleelselt vaadata ka Exceli tabelit.

Avanenud tabelit saab sorteerida maakonna järgi. Kui olete leidnud huvipakkuva töö, vajutage selle reale korra ja valige tabeli ülemises paremas servas olevast kolme kriipsuga ikoonist "Paiguta valitud kohale". Nii kuvatakse Teile huvi pakkuva töö piirid kaardiaknas.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.