Sa oled siin

Lubade eelnõude avalik väljapanek

Keskkonnaamet avaldab vastavalt  haldusmenetluse seadusele (§ 48 lg 1 ja 2) taotlused keskkonnalubade saamiseks ja muutmiseks, seonduvate haldusaktide eelnõud, keskkonnamõju hindamise algatamata jätmise otsuse eelnõud ning taotlustele lisatud ja menetluse käigus haldusorganile esitatud või tema poolt koostatud muud asjassepuutuvad olulised dokumendid.

Teated avalike väljapanekute toimumise kohta avalikustatakse väljaandes Ametlikud Teadaanded.

Huvipakkuvat teadet saab otsida keskkonnalubade taotlemise teadete hulgast, valides teid huvitava loa liigi taotlemisteated. Lisaks on otsingut võimalik teostada avalikustamise kuupäeva ja märksõnade järgi. Soovitav on otsingu tulemuste arvu piiramiseks kasutada huvipakkuva ettevõtte nime, objekti nimetust, valla nimetust, küla nimetust või muid konkreetset huviobjekti kirjeldavaid märksõnu. Otsingu leht asub siin.

Konkreetsed loa eelnõud ja sellega seotud materjalid on kättesaadavad Keskkonnaameti avalikust dokumendiregistris, kus soovitava materjali leidmiseks saab kasutada vastavat dokumendi otsingut.

Kui teil puudub teave otsitava materjali dokumendihalduses registreerimise rekvisiitide kohta, soovitame otsingu teostamiseks täita otsingulehel kindlasti väljad “Kellele” ja “Pealkiri”. Viimasesse palume märkida tekst “eelnõu edastamine” ning otsingutulemuste piiramiseks soovitavalt ka otsitava loaeelnõu tüüp (näiteks vee erikasutusluba, jäätmeluba).

Keskkonnakompleksloa menetlused, mis on läbi viidud peale 31. märtsi 2017, nendega seotud loa eelnõud ja muud materjalid on kättesaadavad Keskkonnaotsuste infosüsteemist KOTKAS.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.