Sa oled siin

Kohalikule omavalitsusele

UUS! 2021. a koolitusmaterjalid kohalikele omavalitsustelele leiad siit »

2020. a koolitusmaterjalid kohalikele omavalitsustelele leiad siit »

 

Keskkonnaamet korraldas 2018. aastal SA KIK ja partnerite abil koolitusprogrammi, mis oli suunatud kohalike omavalitsuste keskkonnaspetsialistidele.
 

Aprillist novembrini kestnud kuueosalise koolitusprogrammi eesmärk oli täiendada kohalike omavalitsuste spetsialistide teadmisi keskkonnateemadel ning tugevdada koostööd riigiasutuste ja uuenenud omavalitsuste vahel. Koolituskava kokkupanekul olid abiks kohalike omavalitsuste spetsialistid, kes esitasid ettepanekuid, missuguseid täiendavaid teadmisi või oskusi oleks neile enim vaja. Koolitusprogrammis osales 74 Eesti kohalikku omavalitsust 79st.

Allolev abimaterjal on koolituse käigus kokku pandud detsembriks 2018.

 

Täname Keskkonnaministeeriumi, -inspektsiooni, -agentuuri, Rahandusministeeriumi, Terviseameti ja MTÜ Eesti Keskkonnamõju Hindajate Ühingu esindajaid abi ja toetuse eest koolituse korraldamisel ning samuti täname kõiki osalejaid!

Omavalitsuste spetsialistid külastasid Nordkalk AS Karinu kaevandamiskarjääri Järvamaal, kus said teada, kuidas kaevandamisel saab võimalikke keskkonnamõjusid leevendada. Foto: Piret Valge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.