Õppeprogrammid

Keskkonnahariduse spetsialistid tutvustavad Keskkonnaameti tegevusvaldkondi nii koolidele pakutavate õppeprogrammide vahendusel kui  õpitubadena avalikel üritustel.

Sel aastal on eelisteemadeks jäätmetekke vähendamine ja jäätmeringlus, samuti käitumine metsloomaga kohtudes ja oskus otsustada, millal on õigustatud metslooma ellu sekkumine. Samuti ootame kõiki tutvuma elurikkusega meie looduses ja meie rahvusparkide väärtustega.

Keskkonnaameti õppeprogrammid on leitavad maakonniti portaalist www.keskkonnaharidus.ee

NB! Õppeprogrammide on koolidele tasuta, kuid transport toimumiskohta on tellija kulul. Programme viiakse läbi looduskeskustes, kaitsealadel, kooli juures või koolis.

Keskkonnahariduslikes programmides osalemise võimaluste kohta uuri portaalist www.keskkonnaharidus.ee või küsi lähemat infot Keskkonnaameti maakondlikult keskkonnahariduse spetsialistilt. 

 

 

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.