Teadaanded

Sellel veebilehel avaldab Keskkonnaamet teadaandeid jahiseaduse (JahiS) § 18 lg 5 alusel.

Märjamaa Jahi- ja Kalameeste Seltsi jahipiirkonna kasutusõiguse loa pikendamise teade

Keskkonnaamet teatab, et pikendas Märjamaa Jahi- ja Kalameeste Selts (registrikood: 80235680; aadress Jahimehe, Paeküla, Märjamaa vald, Rapla maakond, 78206) väljastatud jahipiirkonna kasutusõiguse loa nr Rapla-10. Luba kehtib kuni 23.04.2031.

Jahipiirkond asub Rapla maakonnas Märjamaa valla territooriumil. Jahipiirkonna piiridega on võimalik tutvuda Keskkonnaregistri avalikus teenuse või Metsaregistri avaliku teenuse kaudu.

Haldusakti ja muude asjasse puutuvate dokumentidega on võimalik tutvuda Keskkonnaameti Rapla kontoris Kuusiku tee 6, Rapla. Digitaalselt on dokumendid kättesaadavad siin. Jahipiirkonna kasutusõiguse luba nr Rapla-10 on kantud keskkonnalubade infosüsteemi ja on nähtav Keskkonnaameti e-teenuse lehel.

Kontaktisik: Uno Treier, uno.treier@keskkonnaamet.ee, 514 9565. 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.