Biosfääri programmiala logo kasutamine

Lääne-Eesti saarte biosfääri programmialal tegutsevatele asutustele, ühingutele ja ettevõtetele.

UNESCO ülemaailmsesse võrgustikku kuulumine on suur tunnustus meie puhtale keskkonnale, mis turunduses aitab kaasa loodussõbraliku kuvandi loomisele piirkonnast. Kogu maailmas on biosfäärialade külastajate ning seal toodetud toodete ostjate arv suur ning paljuski tuleneb see  UNESCO märgi oskuslikust kasutamisest.

Lääne-Eesti saarte biosfääri programmiala eesmärgiks on kohalike omavalitsuste, arendajate ja elanike koostöös toimida kestliku arengu pilootalana. Logo ja nime kasutamise eelduseks on asutuse, ühingu, ettevõtte tegevuse kooskõla Lääne-Eesti saarte biosfääri programmiala säästliku arengu programmi ja tegevuskavaga 2014-2020 ning UNESCO „Inimene ja biosfäär“ programmi biosfäärialade võrgustiku üldiste tegevuspõhimõtetega.

Loe lähemalt Lääne-Eesti saarte biosfääri programmiala voldikust (10.9 MB, PDF).

Eestikeelne biosfääri rpogrammiala logoInglisekeelne biosfääri programmiala logo

Biosfääri programmiala logo ja nime kasutamiseks sõlmitakse Keskkonnaameti ja huvitatud osapoole vahel koostööprotokoll.

Logo kasutamine

Lääne-Eesti saarte biosfääri programmiala eesti–  ja/või ingliskeelse logo kasutamist haldab Keskkonnaamet. Kõik piirkonnas tegutsevad asutused, ühingud, ettevõtted saavad logo ja nime kasutamist taotleda Keskkonnaametilt pöördudes biosfääri programmiala spetsialisti Lia Rosenbergi poole lia.rosenberg@keskkonnaamet.ee, +372 5690 6205.

Kuidas ja kus kasutada logo?

Logo võib kasutada veebilehtedel, tutvustavates materjalides, konverentsidel, seminaridel jm. Logo ei tohi kasutada otsesel tuluteenimise eesmärgil sh toodetel. Toodetel võib kasutada teavituslauset  „Toodetud UNESCO võrgustikku kuuluval Lääne-Eesti saarte biosfääri programmialal“. Logo ja nime kasutamiseks sõlmitakse Keskkonnaameti ja huvitatud osapoole vahel koostööprotokoll.

Eestikeelne LOGO (655.59 KB, PDF)

Ingliskeelne LOGO (596.86 KB, PDF)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.